big

Usługi

Firma Jabłoński specjalizuje się w wykonawstwie instalacji przemysłowych oferując Państwu: kompleksowe wykonanie instalacji grzewczych dla hal w oparciu o promienniki, aparaty grzewcze i centrale wentylacyjne, wykonawstwo instalacji odzysku ciepła z maszyn i urządzeń przemysłowych, wykonawstwo instalacji i sieci wod-kan, odwodnienia podciśnieniowe dachu.

O firmie


Instalacje przemysłowe

Instalacje sanitarne

Instalacje cieplne

Specjalizujemy się w instalacjach i budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym, obiektów użyteczności publicznej, a także świadczymy kompleksowe usługi serwisowe instalacji cieplnych, klimatyzacji i wentylacji. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju roboty związane z instalacjami sanitarnymi: wod-kan, c.o., wentylacji i klimatyzacji.

Nasza załoga składająca się z najwyższej klasy specjalistów pozwala firmie realizować najbardziej skomplikowane zadania i inwestycje. O naszym doświadczeniu i możliwościach oraz pozycji na rynku, może świadczyć to że wykonujemy instalacje sanitarne dla takich firm jak: BREMER, BUDLEX, GOLDBECK, IEMA-EKO, MARBUD, OCMER Sp. z o.o., RENOVA, SCHWANK, SEGRO POLAND Sp. z o.o. Jesteśmy między innymi bezpośrednim partnerem handlowym takich firm jak: BUDEREUS, DANFOSS, MARLEY, MULTIBETON, SANHA, SCHWANK, WAVIN, WEISHAUPT.

Firma Jabłoński posiada własne kompletne wyposażenie w sprzęt budowlany. Prace realizujemy kompleksowo przekazując inwestorowi obiekt z pozwoleniem na użytkowanie. Mamy nadzieje, że te kilka informacji na temat Firmy Jabłoński zainteresuje Państwa i otworzy drogę na dalszą owocną współpracę.

Produkty i Partnerzy

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami na rynku
produkt
BUDERUS
Marka BUDERUS wspiera swoich instalatorów w trakcie procesu projektowania oraz wykonania instalacji grzewczych. Wykwalifikowana kadra inżynierska służy Państwu doświadczeniem i fachową poradą.
produkt 2
Weishaupt
Firma WEISHAUPT zajmuje się sprzedażą i serwisem palników nadmuchowych, kotłów kondensacyjnych i systemów grzewczych.
3
MULTIBETON
Firma MULTIBETON zajmuje się produkcją, dystrybucją i montażem nowoczesnego systemu ogrzewania podłogowego.
4
SCHWANK
Firma SCHWANK zajmuje się produkcją systemów grzewczych. Innowacyjna technologia Schwank umożliwia ogrzewanie obiektów przemysłowych oraz znaczącą redukcję emisji dwutlenku węgla.
5
EURO HEAT
Nasze centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne zapewniają komfort niezależnie od położenia danego obiektu. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami od dobrego klimatu.
produkt
VTS
VTS Group jest wiodącym producentem w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.
produkt
VALSIR
Początki firmy Valsir Polska są ściśle powiązane z działalnością włoskiej firmy Valsir S.p. A., która specjalizuje się w produkcji i handlu elementami instalacji sanitarnych i grzewczych z tworzyw sztucznych.
produkt
SAMSUNG
Poprzez innowacyjne, niezawodne produkty i usługi oraz dzięki utalentowanym ludziom, odpowiedzialnemu podejściu do biznesu i obywatelstwa świata, a także współpracy z naszymi partnerami firma Samsung rozwija świat w nowych kierunkach.
Zobacz wszystkich

Certyfikaty i Referencje
Zobacz wszystkie

JESTEŚMY TOP PARTNEREM:

Oferujemy najwyższej jakości, profesjonalne doradztwo techniczne, pomoc w stworzeniu dokumentacji technicznej, przeprowadzeniu analiz ekonomicznych i wyborze najodpowiedniejszego rozwiązania grzewczego, sprzedaż kompleksowych systemów grzewczych i ich montaż (wykonawstwo), usługi serwisowe w ramach gwarancji urządzeń (serwis gwarancyjny) i po jej wygaśnięciu (serwis pogwarancyjny).

Kontakt z nami

ul. Polna 59, 87-100 Toruń, Poland
biuro@instalpolska.pl
fb.com/firma.jablonski.torun
(+ 56) 623 48 32